Lijn 526 rijdt van Uithoorn via De Hoef, Mijdrecht, Wilnis, Vinkeveen en Nieuwer ter Aa naar Breukelen.

Dienstregeling Uithoorn-Breukelen

Dienstregeling Uithoorn-Breukelen Beter uit met de Buurtbus
Maandag t/m Vrijdag                          
Rit nr:       01 03 05 07 09 11 13 15 17 19 21 23
Uithoorn Busstation V I 8.05 9.05 10.05 11.05 12.05 13.05 14.05 15.05 16.05 17.05 18.05
Amstelhoek P.Heinlaan   I 8.09 9.09 10.09 11.09 12.09 13.09 14.09 15.09 16.09 17.09 18.09
De Hoef Oostzijde 68   7.16 8.16 9.16 10.16 11.16 12.16 13.16 14.16 15.16 16.16 17.16 18.16
Mijdrecht Gemeente Huis   7.28 8.28 9.28 10.28 11.28 12.28 13.28 14.28 15.28 16.28 17.28 I
Vinkeveen Winkelcentrum   7.35 8.35 9.35 10.35 11.35 12.35 13.35 14.35 15.35 16.35 17.35 I
Vinkeveen Maria Oord   7.38 8.38 9.38 10.38 11.38 12.38 13.38 14.38 15.38 16.38 17.38 I
Vinkeveen Uitweg   7.42 8.42 9.42 10.42 11.42 12.42 13.42 14.42 15.42 16.42 17.42 I
Nieuwer ter Aa Dorpsstraat   7.50 8.50 9.50 10.50 11.50 12.50 13.50 14.50 15.50 16.50 17.50 I
Breukelen Station NS   7.57 8.57 9.57 10.57 11.57 12.57 13.57 14.57 15.57 16.57 17.57 I
Breukelen Straatweg  Markt        A 8.00 9.00 10.00 11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00 I
Rit nr:       02 04 06 08 10 12 14 16 18 20 22 24
Breukelen Markt   V I 8.00 9.00 10.00 11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00
Breukelen Station NS   I 8.05 9.05 10.05 11.05 12.05 13.05 14.05 15.05 16.05 17.05 18.05
Nieuwer ter Aa Dorpsstraat   I 8.12 9.12 10.12 11.12 12.12 13.12 14.12 15.12 16.12 17.12 18.12
Vinkeveen Uitweg   I 8.20 9.20 10.20 11.20 12.20 13.20 14.20 15.20 16.20 17.20 18.20
Vinkeveen Maria Oord   I 8.24 9.24 10.24 11.24 12.24 13.24 14.24 15.24 16.24 17.24 18.24
Vinkeveen Winkelcentrum   I 8.27 9.27 10.27 11.27 12.27 13.27 14.27 15.27 16.27 17.27 18.27
Mijdrecht Gemeente Huis   I 8.34 9.34 10.34 11.34 12.34 13.34 14.34 15.34 16.34 17.34 18.34
De Hoef Oostzijde 68   7.46 8.46 9.46 10.46 11.46 12.46 13.46 14.46 15.46 16.46 17.46 18.46
Amstelhoek P.Heinlaan   7.53 8.53 9.53 10.53 11.53 12.53 13.53 14.53 15.53 16.53 17.53 I
Uithoorn Busstation A 7.57 8.57 9.57 10.57 11.57 12.57 13.57 14.57 15.57 16.57 17.57 I
Zaterdag                                
Rit nr:       4001 4003 4005 4007   Rit nr:       4002 4004 4006 4008
Uithoorn Busstation V I 11.05 13.05 15.05 Breukelen Markt        V 10.00 12.00 14.00 16.00
Amstelhoek P.Heinlaan   I 11.09 13.09 15.09 Breukelen Station NS 10.05 12.05 14.05 16.05
De Hoef Oostzijde 68 9.16 11.16 13.16 15.16 Nieuwer ter Aa Dorpsstraat   10.12 12.12 14.12 16.12
Mijdrecht Gemeente Huis   9.28 11.28 13.28 15.28 Vinkeveen Uitweg 10.20 12.20 14.20 16.20
Vinkeveen Winkelcentrum 9.35 11.35 13.35 15.35 Vinkeveen Maria oord   10.24 12.24 14.24 16.24
Vinkeveen Maria oord   9.38 11.38 13.38 15.38 Vinkeveen Winkelcentrum 10.27 12.27 14.27 16.27
Vinkeveen Uitweg 9.42 11.42 13.42 15.42 Mijdrecht Gemeente Huis   10.34 12.34 14.34 16.34
Nieuwer ter Aa Dorpsstraat   9.50 11.50 13.50 15.50 De Hoef Oostzijde 68 10.46 12.46 14.46 16.46
Breukelen Station NS 9.57 11.57 13.57 15.57 Amstelhoek P.Heinlaan   10.53 12.53 14.53 I
Breukelen Markt A 10.00 12.00 14.00 16.00   Uithoorn Busstation        A 10.57 12.57 14.57 I
Vertrek treinen Breukelen
Richting Amsterdam Centraal 4 maal per uur.
Richting Utrecht Centraal 4 maal per uur.
Weekmarkten
Op woensdagmiddag in Uithoorn: halte Stationstraat.
Op donderdagmiddag in Mijdrecht: halte Gemeentehuis.
Op vrijdagmiddag in Breukelen: halte MarktBussen die Uithoorn op de even uren aandoen zijn bereikbaar onder telefoon nummer 06.53.80.87.44
Bussen die Uithoorn aandoen op de oneven uren  hebben telefoon nummer 06.83.21.92.09
Bussen die op de even uren Breukelen aandoen zijn bereikbaar op telefoon nummer.06.83.21.92.09
Bussen die op de oneven uren Breukelen aandoen zijn bereikbaar op nummer 06.53.80.87.44